symbole szczęścia

Poznaj symbole szczęścia i pozwól na to, by los Ci sprzyjał!

Parafrazując słowa z książki, którą czytam, jeśli „And May the Odds Be Ever In Your Favor.” (zgadnie ktoś jaka to książka?) – symbol szczęścia to amulet pożądany przez wiele osób. Pragniesz, aby szczęście w końcu Cię spotkało i było zawsze blisko Ciebie? Nie masz zamiaru już dłużej czekać na to, aż fortuna zacznie Ci sprzyjać? Poznaj moc symboli szczęścia, które – w połączeniu z odrobiną wiary w ich moc 😉 – sprawią, że dobra passa nigdy Cię nie opuści.

Niezależnie od tego, czy nie wierzysz w przesądy, czy może poznałeś już niezwykłą moc amuletów, specjalnie dla Ciebie wybrałem cztery niezawodne symbole szczęścia, które każdego dnia przekażą Ci niezwykłą i niezastąpioną moc przychylności losu.

Symbol szczęścia – kubek

Czy malowany ręcznie kubek z chińskim symbolem na przykład podwójnego szczęścia może mieć  pozytywną moc? Oczywiście! Symbole podwójnego szczęścia „Hsi Hsi” to jedne z najstarszych amuletów zakorzenionych w kulturze chińskiej. Odpowiada on między innymi za utrzymanie długoletniego życia w zdrowiu oraz pomyślność finansową i spełnienie w życiu osobistym.

Posiadanie w domu przedmiotu z niniejszym symbolem zapewnia szczęście wszystkim jego domownikom.  Talizman w formie wspomnianego wyżej ręcznie malowanego kubka, pozwala nam wyzwolić pozytywne wibracje za każdym razem, gdy pijemy poranną kawę, lub rozgrzewającą herbatę. No i mając go często przed oczami, siłą rzeczy będziemy przyciągać pozytywne zdarzenia 😉

Klasyka wśród symboli szczęścia  – koniczynka

O tym, że czterolistna koniczyna jest symbolem szczęścia wiedzą już najmłodsze dzieci. Jednak nie każdy z nas wie, co oznaczają poszczególne jej liście. Pierwszy z nich dba o zainteresowanie i przychylność otaczających nas ludzi oraz sławę. Drugi odpowiedzialny jest za powodzenie finansowe, a trzeci za wierność partnera i powodzenie w miłości. Natomiast czwarty listek zapewnia nam długoletnie zdrowie.

Trzymanie niniejszego symbolu zawsze blisko siebie (na przykład w formie wisiorka) może pomóc nam we wzmocnienie wypełniających nas sił życiowych i jednocześnie zagwarantować nam przychylność szczęścia.

Moneta na szczęście

Moneta szczęścia to legendarny symbol pochodzący z czasów chińskiej dynastii LI. Niniejszy talizman znany jest ze swojej mocy napływającej równomiernie z czterech stron świata. Niezwykła siła amuletu pozwala nam na zbieranie szczęścia w każdym momencie naszego życia.

Podstawę niniejszej monety tworzą magiczne symbole Su, Pu, Kongnjong, Ju Hodok oraz No Dzongmong, które odpowiedzialne są poszczególnie za naszą długowieczność, bogactwo, siłę zdrowia i spokoju, kultywowanie wartości oraz naturalną śmierć.
Symbol Szczęścia No.4: Srebrny talizman spełniający życzenia

Ostatnia z naszych propozycji to niezwykły srebrny amulet, który dzięki swojej mocy pozwala nam spełnić nasze najskrytsze pragnienia i życzenia.

Jeśli chcesz przekonać się o jego sile wystarczy, że mocno zaciśniesz go w swojej dłoni i skupisz się na tym, czego naprawdę pragniesz, tak jakbyś już to miał. Ta niezwykła forma wizualizacji, naprawdę działa! Sprawia, że to co dotąd było niemożliwe, po pewnym czasie staje się osiągalne. Cierpliwości!

Od lat wielu uczonych i psychologów zastanawiało się nad niezwykłą mocą amuletów na szczęście. Chociaż działanie magii nie dla wszystkich zdaje się być prawdziwe to moc naszej podświadomości i wiara w siłę szczęścia naprawdę potrafi zdziałać cuda. Przekonaj się o tym sam i pozwól na to, aby los zawsze Ci sprzyjał!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.